Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

Profile montażowe - Rocko Tiles

Profile montażowe z wysokiej jakości aluminium anodowanego zaprojektowane kształtem, wymiarami specjalnie pod płyty ROCKO TILES. Profile posiadają ukryte elementy prowadzące ułatwiające montaż. Płytę można wsunąć w profil, co pozwala ukryć płytę a widoczny jest tylko delikatny profil.

Listwy montażowe do płyt Rocko Tiles

Listwy aluminiowe do płyt wodoodpornych Rocko to prawdziwy niezbędnik montażowy, który doskonale uzupełni montaż płyt ściennych Rocko Tiles. Listwy montażowe w praktyce pełnią kilka istotnych funkcji, jedną z nich jest aspekt wizualny. W ofercie można znaleźć listwę startową, łączeniową, narożnik zewnętrzny, narożnik wewnętrzny, w tym listwy strzałkowe. Wszystkie listwy montażowe dp płyt Rocko Tiles występują w kolorach srebrnym, czarnym, białym i brązowym, dzięki temu można bez problemu dobrać pasujący kolor do płyty ściennej.

Płyty ścienne Rocko Tiles

Wodoodporne panele ścienne Rocko Tiles to wyjątkowo innowacyjne rozwiązanie w zakresie wykończeniowym oraz dekoracyjnym wnętrz. Wyróżniają się ciekawym designem i solidnym wykonaniem, dzięki czemu doskonale komponują się w każdym wnętrzu - również w łazience. Płyty ścienne Rocko Tiles to także świetna alternatywa dla klasycznych farb, tapet czy płytek ceramicznych. Ich dodatkowym atutem jest łatwy montaż oraz szeroka gama dekorów, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Znaleziono: 21 produktów
Sortuj: