Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

Deski elewacyjne drewniane

Piękna Deska elewacyjna sosnowa, profilowana

Deska elewacyjna jest popularnym wyborem w dziedzinie wykończenia zewnętrznego budynków, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Deski elewacyjne drewniane to także doskonała uzupełnienie powierzchni tradycyjne tynkowanych. Pięknie podkreślają oryginalny i elegancki wygląd każdego obiektu budowlanego.

Znaleziono: 1 produkt
Sortuj:

Starannie dobrane deski elewacyjne wpłyną nie tylko na aspekt wizualny budynku, ale także poprawią izolację cieplną. Nowoczesne techniki zabezpieczania drewna sprawiają, że deska elewacyjna drewniana to materiał wyjątkowo trwały i będzie zachwycał swoim urokiem przez długi czas. Tego typu rozwiązania stosowane są zarówno do pokrycia różnego rodzaju fasad, zarówno w nowoczesnych, jak też tradycyjnych projektach architektonicznych. Deska elewacyjna doskonale sprawdzi się też w renowacjach różnego rodzaju budynków, zupełnie odmieniając dotychczasowy wygląd struktury obiektu. Drewniana elewacja to także rosnący w siłę trend ekologiczny. Odpowiednio zaimpregnowana charakteryzuje się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV czy też wilgoć.

Deska elewacyjna wąska to wszechstronny i praktyczny wybór dla klientów, którym zależy na podniesieniu estetycznego i funkcjonalnego standardu swojego domu lub innego budynku.

W przypadku desek elewacyjnych drewnianych istnieje możliwość montażu na ruszcie drewnianym (np. łaty) – zalecany odstęp od 0,4 – 0,6 mb. W ofercie jest kilka standardowych profili do zastosowania według preferencji klienta. Deski można łączyć metodą pióro- wpust lub „zakładkę”.