Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

Global Collection

meble biel alpejska

Kolekcja blatów kuchennych Global to szeroka oferta dekorów imitujących drewno, beton, marmur, granit w jasnych i ciemnych wybarwieniach wykonanych w technologii posforming. Specjalnie dobierane struktury dodatkowo podkreślają wygląd naturalnych materiałów. Kolekcja blatów Global Collection zyskała uznanie wśród  naszych klientów, szukających wysokiej jakości rozwiązań do swoich wnętrz. Jak użytkować blaty  zobacz

Znaleziono: 34 produktów
Sortuj:

Blaty imitujące drewno oraz blaty imitujące marmur

  • Global Collection jest odpowiedzią na światowe trendy w designie wnętrz, oferując produkty, które pozwalają stworzyć nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne wnętrza. Bogata gama wzorów i dekorów umożliwia wybór zgodny z preferencjami nawet najbardziej wymagających koneserów stylowych przestrzeni.
  • Blat kuchenny imitujący marmur jest elegancką i praktyczną alternatywą dla naturalnego kamienia, która łączy w sobie elegancję marmuru ze zwiększoną trwałością i łatwością w utrzymaniu. Nowoczesne technologie produkcji sprawiają, że blaty imitujące marmur wiernie odwzorowują wygląd i fakturę tego wyrafinowanego kamienia bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów jego zakupu oraz obawy o uszkodzenie podczas codziennego użytku.
  • Blaty kuchenne imitujące drewno to popularne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy cenią ciepło i naturalny wygląd drewna, przy jednoczesnym zachowaniu zwiększonej odporności na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Blaty dostępne w naszej ofercie doskonale naśladują drewno nie tylko w jego typowych barwach czy teksturach, ale również w nawet tak subtelnych szczegółach, jak sęki czy usłojenie. Różnorodność dostępnych materiałów pozwala na atrakcyjny cenowo wybór wzoru zgodnego ze stylem danego wnętrza przy zachowaniu najwyższe jakości wykonania.