Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

Płyty HDF lakierowane

Panel wodoszczelny podłogowy Legend Valley R141 w aranżacji z płytą  meblową Alby Blue 5994

Płyta HDF pokryta wodnymi lakierami odpornymi na promieniowanie UV znajduje szerokie zastosowanie przede wszystkim w przemyśle meblarskim jako tylne ścianki mebli oraz dna szuflad, do produkcji drzwi wewnętrznych, tablic reklamowych oraz jako elementy aranżacji wnętrz.

 

Znaleziono: 2 produkty
Sortuj:

HDF lakierowany charakteryzuje podwyższona odporność powierzchni na zarysowania i działania mechaniczne poprzez zastosowanie powłoki ochronnej wykonanej bezbarwnym lakierem UV oraz łatwość utrzymania w czystości i pielęgnacji.

Płyta HDF – zalety

Płyta HDF nie bez powodu zyskała popularność w różnych sektorach przemysłu, zwłaszcza w zakresie produkcji mebli, podłóg czy dekoracji wnętrz. Dzięki wyjątkowej trwałości jest odporna na uszkodzenia, co sprawia, że elementy wykonane z płyty HDF mogą służyć przez długie lata, bez widocznych śladów użytkowania. HDF płyta charakteryzuje się także gładką powierzchnią, dzięki czemu jest doskonałym wyborem zarówno w produkcji mebli, jak również paneli podłogowych. Jednolita struktura płyty umożliwia nie tylko precyzyjne cięcie i obróbkę, ale także nakładanie wykończenia, takiego jak laminowanie, malowanie czy lakierowanie. Płyta HDF lakierowana, dostępna w naszej ofercie, wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także atrakcyjną ceną.

Płyta HDF w aranżacji wnętrz

Płyta HDF lakierowana ze względu na szerokie możliwości zastosowania jest wyjątkowo popularna w meblarstwie. Najczęstszym wyborem klientów jest uniwersalna płyta HDF biała. Uniwersalny charakter bieli sprawia, że kolor ten doskonale współgra z innymi barwami oraz nadaje meblom estetyczny charakter.