Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

FeelNess Matt

FeelNess Matt

Płyty meblowe Feelness Ultra Matt pokryte z przodu folią PET Feelness Ultra Matt oraz ziarnistą teksturą w identycznej kolorowej folii PP z drugiej strony. To nowoczesne i eleganckie rozwiązanie gwarantujące piękny design mebli.

Znaleziono: 10 produktów
Sortuj:

Elegancja, nowoczesny design oraz funkcjonalność to atuty matowego wykończenia płyt meblowych Feelness Ultra Matt. To najnowszy produkt w ofercie płyt meblowych Kronospan

Płyta MDF pokryta jest z przodu dekoracyjną folią PET Feelness Ultra Matt oraz ziarnistą teksturą w identycznej kolorowej folii PP z drugiej strony. Dodatkowa folia ochronna PE na przedniej stronie płyty zapewnia ochronę przed zarysowaniem, należy ją zdjąć dopiero po montażu.

Aby jak najdłużej utrzymać powierzchnię w czystości i zachować ją w świetnej kondycji, do czyszczenia zaleca się stosowanie tzw magicznej gąbki oraz nieściernych środków czyszczących przeznaczonych do powierzchni plastikowych.

Płyty MDF okleinowane folią PET mogą być formatowane na wszystkich konwencjonalnych piłach i oklejane standardowym obrzeżem.