Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

Global Collection

aranżacja modnego wnętrza

Kolekcja Global to ponad 150 dekorów płyt laminowanych podzielonych na cztery grupy Color, Standard i Contempo i Harmony. Kolekcja Color to kilkadziesiąt jednobarwnych uni-dekorów, Standar i Contempo to dekory imitujące drewno od dębów, po jesiony, buki, wiązy, wiśnie, sosny po orzechy. Bardzo modne dekory naśladujące beton można znaleźć w kolekcji Contempo. Kolekcja Harmony oferuje dekory imitujące dąb i kasztan w strukturze synchronicznej, która idealnie pokrywa się z rysunkiem drewna, co sprawia, że płyty do złudzenia przypominaj prawdziwe drewno.

Znaleziono: 155 produktów
Sortuj:

Płyty laminowane to jeden z podstawowych materiałów potrzebnych do produkcji mebli. Trwała powierzchnia, różnorodna struktura i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że płyty meblowe są wyjątkowym narzędziem pracy dla projektantów mebli.

Płyty laminowane meblowe we wnętrzach

Płyta meblowa laminowana charakteryzuje się wysoką trwałością powierzchni i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Zasady pielęgnacji płyt laminowanych - sprawdź. W naszej ofercie znajdziesz m.in. dekory imitujące nie tylko drewno, ale również beton, granit, marmur, płyty w w zarówno jasnych, jak i ciemnych wybarwieniach, dzięki temu bez problemu wybierzesz odpowiedni dekor, z którego wykonasz piękne kuchnie, szafy czy regały.

Jak wybrać płytę meblową?

Szeroka gama dekorów płyt laminowanych w naszej ofercie tworzy ogromne pole możliwości aranżacyjne w Twoim wnętrzu. Wybierając płytę meblową, zwróć uwagę na jej przeznaczenie, cechy techniczne oraz aspekt wizualny. Nasze płyty meblowe to gwarancja jakości, którą doceniają nasi klienci. Pamiętaj, że odpowiedni wybór to inwestycja na długie lata oraz codzienna radość z użytkowania.

W odcieniu tego samego dekoru mogą występować niewielkie różnice kolorystyczne wynikające z różnych partii produkcyjnych, co nie stanowi wady produktu.