Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

Listwy podłogowe i akcesoria montażowe

Listwa przypodłogowa MDF biała LK80L24-9002 - czysta forma i trwałe materiały, które podkreślą nowoczesny charakter każdego pomieszczenia.

Chcesz położyć nową podłogę i szukasz akcesoriów? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Kronosfera jest serwisem, gdzie oprócz szerokiej oferty paneli podłogowych, znajdziesz niezbędne akcesoria do montażu paneli – folie zabezpieczające, podkłady pod panele, środki do pielęgnacji podłóg oraz wiele innych akcesoriów podłogowych.

Znaleziono: 46 produktów
Sortuj:

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę listew przypodłogowych, które idealnie dopełnią wystrój Twojego wnętrza. Listwy przypodłogowe w salonie stanowić mogą zarówno subtelny, jak i bardziej wyrazisty element dekoracyjny, który wpłynie nie tylko na estetykę pomieszczenia, ale również na jego funkcjonalność. Listwa przypodłogowa maskuje bowiem łączenia między ścianą a podłogą, co jest szczególnie ważne w przypadku nierówności powierzchni. Oferujemy kilka rodzajów listew białych, produkowanych na bazie MDF-u jak również wodoodporne listwy SPC dobrane kolorystycznie do wodoodpornych podłóg winylowych SPC.

Szeroki wybór listew wykończeniowych i przypodłogowych pozwoli Ci nadać finalny szlif i estetyczny akcent całemu pomieszczeniu. Preferujesz proste, białe wykończenie? Uwielbiasz frezowane kształty?  To wszystko znajdziesz na Kronosfera.pl.