Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Filtry

Listwy przypodłogowe wodoodporne SPC

Wodoodporne listwy SPC wyróżnia ponadprzeciętna trwałość i estetyka. Stanowią solidne zabezpieczenie przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, świetnie sprawdzą się podczas ukrywania szczelin czy kabli. Ponadto są to listwy SPC montowane na klamry bądź klej.

Znaleziono: 28 produktów
Sortuj:

Idealne listwy przypodłogowe to takie, które łączą ze sobą zarówno aspekty wizualne, jak i kwestie funkcjonalności. Jako sklep z listwami SPC wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wodoodporne listwy SPC są idealnie dopasowane kolorystycznie do paneli Rocko. Podobnie jak drewniane listwy można je docinać piłą pod kątem 45 º, uzyskując bardzo naturalny i elegancki efekt.

Listwy przypodłogowe SPC – zalety

Wodoodporne listwy SPC wyróżniają się nie tylko ponadprzeciętną trwałością, ale także walorami estetycznymi. Stanowią solidne zabezpieczenie przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, świetnie sprawdzą się przy ukryciu szczelin czy kabli. W przypadku montażu dodatkowe akcesoria wykończeniowe mogą okazać się zbędne, gdyż listwy te nadają się do przycinania pod kątem. Jeśli więc zastanawiasz się, czy i gdzie kupić listwy SPC, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Jak dopasować listwy do paneli Rocko?

Jeśli na Twojej liście zakupów znajdują się listwy podłogowe na klamry lub klejone, a dodatkowo posiadasz panele Rocko, doskonale się składa, gdyż nasze listwy przypodłogowe SPC są idealnie dopasowane pod kolorystykę paneli Rocko. Wystarczy się wybrać odcień kompatybilny z tym, jakim cechują się wcześniej wybrane przez Ciebie panele i cieszyć się idealnie skomponowanym i harmonijnym wnętrzem. Pamiętaj także o podstawowej funkcji listew podłogowych, jaką jest ochrona ściany – nawet jeśli wystrzegasz się zarysowań od odkurzacza lub otarć nóżek mebli, bywają one nieuniknione, dlatego właśnie kładziemy nacisk na doskonałe parametry techniczne naszego asortymentu. Nasze listwy spełnią także funkcję zamaskowania ewentualnych szczelin, powstałych w procesie montażu podłóg, pozytywnie wpływając na równowagę wizualną w pomieszczeniu.

okladka_rocko_waterproof_skirting_boards.jpg

ROCKO - Jak dopasować listwy

Sprawdź jak dopasować listwy przypodłogowe.