Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Agnieszka Szalbierz
Agnieszka Szalbierz
Agnieszka Szalbierz
Działkowa 5
62-069 Dąbrowa
tel.: 505 288 118
Godziny otwarcia:
Pn:
09:00 - 16:00
Wt:
09:00 - 16:00
Śr:
09:00 - 16:00
Cz:
09:00 - 16:00
Pt:
09:00 - 16:00
Agnieszka Szalbierz

Moja autorska pracownia projektowa specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu przestrzeni prywatnych oraz użyteczności publicznej, a także projektowaniu mebli na wymiar i przedmiotów użytkowych. Architektura, wzornictwo i sztuka jest czymś więcej niż tylko pracą. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem, uważnie słuchając wymagań inwestorów. Projekty powstają w wyniku starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb klienta. Kluczowym dla mnie zadaniem jest stworzenie założenia dopasowanego do oczekiwań klienta, oraz budżetu planowanej inwestycji.

Z pełnym zaangażowaniem podejmuję się zleceń wykraczających poza ramy typowych projektów i standardowych rozwiązań. W procesie projektowym szczególną wagę przykładam do relacji z klientem, terminowości oraz rzetelności opracowywanej dokumentacji, tak by etap realizacji przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Chcę, aby moja praca wywoływała emocje, a projektowane przeze mnie formy przestrzenne posiadały ponadczasowy walor estetyczny. Projektowanie obiektów funkcjonalnych, ekonomicznych, a zarazem unikalnych estetycznie jest wypadkową wiedzy, doświadczenia i talentu.

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY PRODUKTÓW KRONOSPAN. W kwestii zakupów należy kontaktować się z dystrybutorami: https://strefaplyt.pl/autoryzowane-punkty-strefy-plyt

Nasze usługi
  • Usługa projektowania wnętrz
  • Usługa aranżacji wnętrz
  • Projektant i architekt wnętrz