Ulubione

Koszyk

Menu

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

InPoint Architektura Wnętrz
InPoint Architektura Wnętrz
InPoint Architektura Wnętrz
Ślusarska 9/2
30-701 Kraków (Kraków-Podgórze)
tel.: 513 832 474
Godziny otwarcia:
Pn:
09:00 - 17:00
Wt:
09:00 - 17:00
Śr:
09:00 - 17:00
Cz:
09:00 - 17:00
Pt:
09:00 - 17:00

inPOINT jest pracownią architektury wnętrz, która działa na terenie całej Polski. Nasza specjalność to projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych. inPOINT to zespół młodych, ambitnych projektantów i specjalistów, którzy z największą pasją tworzą wnętrza perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Na każdym etapie projektu dbamy o każdy szczegół oraz oferujemy naszym Klientom pomoc. Skupiamy się potrzebach Inwestora, jego zainteresowaniach i stylu życia, do każdego projektu i każdego Klienta zawsze podchodzimy indywidulanie.

5 powodów dlaczego warto wybrać inPOINT?

1. Indywidualne podejście - projekty dopasowane do potrzeb i stylu życia Klienta. Jakość projektu i satysfakcja Klienta są dla nas priorytetem. Unikamy podobnych do siebie wnętrz.

2. Bezpośredni kontakt – Gwarantujemy Ci zawsze kontakt z profesjonalistą, co daje Ci, że wszystkie przekazane przez Ciebie wytyczne i informacje dotyczące projektu zostaną uwzględnione.

3. Dyspozycyjność- na każdym etapie projektu jesteśmy do Twojej dyspozycji, również po zakończeniu projektu.

4. Kreatywność – unikamy mechanicznie powtarzalnych i powielanych wzorów projektów. Specjalnie dla Ciebie tworzymy projekty mebli, grafik, tkanin i tapet.

5. Weryfikacja budżetu – zawsze dopasowujemy projekt do Twojego budżetu. Oszacowujemy realnie koszt realizacji projektu, dlatego dobieramy odpowiednie produkty i materiały mając zawsze na uwadze ceny, aby pomóc Ci zminimalizować niepotrzebne wydatki.

Nasze usługi
  • Usługa projektowania wnętrz
  • Usługa aranżacji wnętrz
  • Projektant i architekt wnętrz